| TeGuppi a întrebat:

Recent am cumparat si instalat GTA 5.
Jocul merge ok, cu totul pe high 50+fps in oras si 80+ in desert.
Problema este ca atunci cand sunt in masina si ma lovesc de ceva, am framedrop-uri de mica durata.
Specificatii PC:
Intel G4560 3.5ghz.
4GB RAM DDR4 2400mhz.
Radeon RX550 Pulse 2GB.
Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Warof20042 a răspuns:

Incerca sa dezactivezi vsync ai sa dai texturile pe normal. Daca nu merge verifity game istalation daca il ai pe steam daca nu reinstalezi jocul de pe rockstar!

| TeGuppi explică (pentru Warof20042):

Este dezactivat, si pe normal am frame drop(pe high am mai multe fps ca pe normal).
O fi procesorul de vina(Dual core)