| Paunescu_Alex_1999 a întrebat:

recent am descoperit o aplicatie numita qmee, cu aceasta aplicatie se spune că poti face bani gratis doar facand niste sondaje... Am incercat sa intru pe laptop si sa ma inregistrez pe ea iar atunci cand ma inregistrez spune că trebuie să fiu din Uk, Canada etc. Am incercat si cu vpn-uri... am pus vpn pe Uk, daca intru pe my ip pe google apare ca sunt din Uk dar sa ma inregistrez nu merge, o solutie? !

Răspuns Câştigător
| 2EXA a răspuns:

Toate astea sunt false.Si eu am incercat sa fac bani online facand sondaje insa pur si simplu sunt fake.Ori te pune sa mai adaugi inca vreo 30 persoane ca sa poti scoate banii ori alte treburi de genu'.
Crede-ma ca degeaba te zbati atat ca e totul fals, doar isi fac ei bani.Tu nu.

1 răspuns:
| AgentTorque a răspuns:

Nimeni nu iti da bani pe moca….