| George0 a întrebat:

Ce aplicatie pot folosi ca sa inregistrez audio si video ecranul laptopului.
Nu imi spuneti de Nvidia GeForce, de ceva de prin windows ca am incercat si nu imi merge uneori iar cu Nvidia imi zice ca trebuie sa fiu intr-un joc ca sa o pot activa.
Vreau o aplicatie pe care sa intru, sa dau Start si sa isi faca treaba, sa inregistreze si ceea ce se aude si ecranul, ce fac pe laptop.

4 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

OBS

Mirillis Action

Camtasia

| Iote a răspuns:

Daca ai W10 am vazut in meniu Xbox Game Bar. Eu am facut doar fotografia (captura ecran) dar am vazut ca si filmeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Obs e cel mai usor si bun