| krazykid a întrebat:

Recent am descoperit pe internet doua site-uri cu diverse produse electronici este vorbab de www.Livemag.Ro si www.Debo.Ro am vazut ca au niste preturi foarte mici de asemenea si garantia 2 ani la orice produs, pe mine ma intereseaza sa cumpar componente pc. Daca cineva a comandat de pe unul dintre site-urile aceste va rog sa imi ziceti ce parere aveti despre prestia lor.Multumesc.

2 răspunsuri:
| Phineas a răspuns:

Cel mai sigur este de pe eMag iti spun eu...am comandat si eu produse si in 1 zi - 2 mi-a venit acasa prin FanCourier.(Courierul este gratis la eMag) (nu vreau sa ii fac publicitate dar este un site ff bun)

| krazykid explică:

O fi sigur, dar aceste 2 situri au preturi ff mici,