| ArrianaM a întrebat:

ce parere aveti despre site-ul thephone.ro? am vazut ca au niste preturi foarte mici, dar nu stiu...sunt originale? imi dau garantia si toate alea?

Răspuns Câştigător
| Gekkō a răspuns:

Nu ştiu ce să zic, dar să ştii că am şi eu o mică experienţă în domeniul ăsta, de exemplu, am văzut un telefon ce mi-a plăcut foarte mult, ca design şi interior (Samsung s5610) şi l-am comandat de pe siteul Orange la preţul de 350 RON inclus husă şi card 8GB.
Mi se pare cam ieftin pentru toate astea, chiar şi fără aceste accesorii.
Dar, faza naşpa e că bateria ţine 2 zile, nu pot intra la *100# şi asta înseamnă că e cam fake.

Cred că aproape orice telefon comandat pe pe net e fake.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Site-ul este unul SERIOS : au sediu "public", sunt înregistraţi în Reg. Comerţului, etc. - vezi linkul cu datele de contact :
http://www.thephone.ro/informatii/contact/11

"* Toate produsele puse în vânzare de catre ThePhone.ro sunt noi, originale, sigilate si beneficiaza de garantie 24 luni." - SURSA : http://www.thephone.ro/informatii/conditii_de_utilizare/8

Deci, coletul conţine : telefonul sigilat în ambalajul ORIGINAL ( cutia intactă cu manual şi accesorii ) + Factură + Certificat de Garanţie!

Toate cele bune.