| Atomei_Cristian_1995 a întrebat:

Recent am incercat sa reinstalez mc,si cand am dat pe butonul "PLAY" din mijloc joc, astept si dupa imi apare crash. Ma puteti va rog fain ajuta sa rezolv problema nu stiu de ce primesc crash si nu pot juca. in trecut am jucat si nu am avut aceasta problema.
PS:am restartat windowsul inainte sa nu imi mai mearga.Ce as putea face daca asta e problema.
Dau FUNDA! PM fast please si raspunzi serioase.

1 răspuns:
| xRaduC a răspuns:

Instalează-ți driverele de la placa video în special, dar mai fă-ți și windows update-urile.
P.S. Abia acum ți-am văzut întrebarea. happy