| shelly a întrebat:

Am o problema la jocul microvolts. Cand vreau sa ma joc dau play now si astept sa mi se incarce dupa ce s-a terminat de incarcat imi apare ecran negru si vad doar mouseul iar dupa vreo 3 min imi apare imaginea.Menzionez ca am windows xp si am incercat sa il reinstalez dar tot asa imi apare. Help me urgent! Dau funda la primul care imi zice cum pot sa rezolv problema, dar sa mearga!

1 răspuns:
| Rexyan a răspuns:

Poti incerca sa dezinstalezi MicroVolts si sa il instalezi iar. Daca nu merge inseamna ca ai un calculator cam slab, care nu poate duce un joc ca acesta. Dar este posibil si sa ai o placa video proasta. Mai multe variante...