| Adrian1555 a întrebat:

Recent am luat un ps4 nou din magazin+fifa19 champions edition.
El merge bine in timpul meciurilor si in alt joc precum fortnite.
Doar ca in meniul de fifa normal si in meniul UT cand schimb panoul de sus spre transferuri si home se vede ca si cum ar avea lag si se misca la fel, internetul e prin cablu si e undeva la 1, 5mbps.
Doar ca nu vad ce legatura are netul cu meniul jocului in care nu ai nevoie de net...
Este vreo problema la consola sau?
Precizez ca am vzt un video pe yt azi cu unu care in meniu ii mergea racheta...

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

E problema cu netul. Pentru ultimate team iti trebuie internet si al tau e foarte incet pentru net prin cablu. Ti-ar trebui macar 25 ca sa mearga bine.