| Alvin_8845 a întrebat:

Recent mi-am instalat widows XP HOME EDITION si nu imi merge internetul. Ce pot face ca acesta sa functioneze din nou? straight face Dau funda celui care ma ajuta! happy

3 răspunsuri:
| geo1200 a răspuns:

Instaleaza Placa de retea si apoi faci conexiuniel depinde ptrin ce ai net (ip static, ip dinamic, pppoe...) Bafta!

| Crucified a răspuns:

Şi eu am avut xp dar aproximativ 5 zile mi-am băgat şaptele. Ţin minte că trebuia să dai pe my network places apoi pe create a new connection şi cred că apoi te vei descurca. Poţi găsi tutoriale pe youtube.

| ionutzy1401 a răspuns:

Ce placa de retea ai? Daca nu ai driverele la ea instalate, le descarci pe un cd si le instalezi pe PC dupa care te duci in my computer-mynetwork places-set up a home or a small network si de aici mai sunt cativa pasi, dupa care introduci ip-urile si ppoe-urile tale de la firma de net.

PS:http://fan-tech.blogspot.ro/
asta este blogul meu, intra daca vrei si daca iti place spune-le si prietenilor.Ms