| Fr33Love a întrebat:

Salut TPU,recent mi-a spart cineva mail-ul, si mi-a luat un cont de metin2ro pe care am jucat 5ani, am schimbat contul de pe un mail pe altul si mai am inca vreo 6 zile pana mai pot sa il mai schimb inca odata.va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| HandaSei a răspuns:

Direct tichet pe forum! Spune situația și că vrei să-ți schimbi iar adresa de mail, eu am pățit ceva asemănător acu un an cred pe Tera (mmorpg tot de la Gameforge) și au chiar foarte prompți au răspuns în vreo 30m... dar totuși Tera este un joc destul de mare, iar metinul se chinuie și el să mai supraviețuiască pe acolo rolling on the floor chiar nu am jucat metin2 de ceva ani buni și nu prea știu cât de competentă este echipa de suport pe acolo, dar încearcă oricum!