| NeBy a întrebat:

revin din nou cu o intrebare... am dowloadat euro track simulator si am jucat si am iesit din el putin sa inchid programele de pe pc sa nu se mai blocheze si cand am intrat iar nu imi mai merge ma puteti ajuta dau funda ¿?

1 răspuns:
| drakosu a răspuns:

Iti arata negru pe tot ecranu cand intri inapoi la joc? daca iti arata negru.ii rezolutia jocului.si eu am patit asa cu counter strike.ma jucam cs si mi-a scris cineva ceva pe mess am pus in bara de start.cs si cand am intrat inapoi o fost numa-i negru laughing