| User2 a întrebat:

Rugamintea mea fata de membrii TPU cat si de,, anonimi" este de a imi spune de unde pot donwloada Nfs The Run ...Am auzit ca sa lansat de pe 17 noiemrie deci sa nu imi reprosati nimic. Vreau sa mentionez ca am pc bun deci pot juca si nfs the run. Daca nu imi puteti da un link de unde pot downloada jocul de mai sus atunci va rog sa imi spuneti alte jocuri neplictisitoare pentru. pc.Va multumesc mult si dau funda+vot celui care imi este de ajutor!

Răspuns Câştigător
| BluePhoenix a răspuns:

GTA San Andreas Real V2 Ovisebdan
Nfs Pro Street
TwisterMetal 4
Split Second
L.A Street Racing
CrashDay
BattleDay

2 răspunsuri:
| BluePhoenix a răspuns:

Asa spusa "mare" deschidere a jocului NFS: The Run, a fost pe 15.11. 2011. Jocul este in magazine (ex. real, selgros etc.) la pretul de minim 150lei. Jocul se poate gasi pe internet dupa 100 exemplare vandute. Scrie pe NeedForSpeed.com, in caz ca cele 100 de exemplare nu au fost vandute si se gaseste un tracker cu nfs the run, se va sterge automat, deci, momentan nu il poti downloada.

| User2 explică (pentru BluePhoenix):

Iti multumesc de raspuns...mi-ai fost de folos intr-un fel dar daca va aparea vreodata acest joc te rog mult sa mi-l dai, dar mai am o rugaminte care sigur te va face cu o funda; zi niste jocuri cu masini gen nfs si nu numai cu masini... orice dar sa fie misto.mersi!

| BluePhoenix a răspuns (pentru User2):

GTA San Andreas Real V2 Ovisebdan
Nfs Pro Street
TwisterMetal 4
Split Second
L.A Street Racing
CrashDay
BattleDay