| NYCVlad a întrebat:

happy! Se merita sa incerc Far Cry 3 pe pc cu 4gb ram, procesor Intel pentium dual-core 2.6 si placa video nVIDIA gforce 9500 gt 1gb ddr2? am cautat pe net multe site-uri da unele imi spun ca trebuie ba procesor i3 sau i5...placa video nu mai stiu de care...si nu stiu ce sa cred, asa ca nu vreau sa il iau degeaba happy l-ati jucat pe sisteme mai slabute decat al meu? va rog sa imi spuneti daca ar merge bine happy dau funda! big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da incearca-l pentru ca va merge la low

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si nu se merita, si nici nu merita. Se spune '' va functiona corect?'' ca nimic nu are ce sa merite o incercare. Vei juca la low-medium. Toate detaliile sa fie date la low.