| anonim_4396 a întrebat:

si un an nou fericit ati putea sami sugerati niste jocuri shooter cu zombi dau funda la cel care imi zice cele mai multe

Răspuns Câştigător
| Nuimicitinumele a răspuns:

Possesion (am vazut un video pe youtube dar e singurul video si nu l-am gasit nicaieri altundeva, poate il gasesti tu big grin); prototype 1 si 2 (nu e shooter); cs 1, 6 cu zm; dead walking (nu e shooter); left for dead si left for dead 2(e shooter); black death(e shooter); nation red(e shooter); dead island(e shooter); killing floor(e shooter); stubbs the zombie (nu e shooter dar e belea); dead rising 1 si 2(e shooter); resident evil operation raccoon city(e shooter).