| MinerulC a întrebat:

sper ca am postat unde trebuie.
Intrebarea mea este urmatoarea.
Ce upgrade ar trebui sa ii fac la pc ca sas imi mearga si mie jocuri putin mai noi. de foarte foarte mult timp imi doresc sa joc Farcry3, Crysis2, Grand theft auto 4 as fi foarte incantat d
aca mi-ar merge. jocurile mele preferate (precizate mai sus) acum am sa specific date despre PC:

System Information

Operating System: Windows 7 Ultimate 64-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1
System Manufacturer: MSI
System Model: MS-7641
Processor: AMD Athlon(tm) II X3 455 Processor (3 CPUs), ~3. 3GHz
Memory: 4096MB RAM
DirectX Version: DirectX 11

Display Devices

Card name: ATI Radeon HD 5450
Manufacturer: Advanced Micro Devices, Inc.
Display Memory: 2806 MB
Dedicated Memory: 1014 MB
Shared Memory: 1791 MB

Hard - > 500 gb

Va rog frumos nu va certati aici sau sfaturi gen "Schimba w indows"

5 răspunsuri:
| Ioan_Angelo_1992 a răspuns:

Ai putea sa-ti iei o placa video buna si un procesor mai puternic!

| Makee a răspuns:

I-ati ultimele drivere de la NVidia. Si vezi sa fie compatibilewinking

| MinerulC explică (pentru Makee):

Esti retardat sau. fara suparare.

| Makee a răspuns (pentru MinerulC):

Invata sa scrii corect happy