| FrostYGamingGG a întrebat:

(sper ca n am gresit categoria )
Am inceput de putin timp un canal de gaming si azi am mai multa vreme sa ma interesez de el. Vreau sa aflu parerile voastre SINCERE despre canalul/video-ul meu :) Ce nu e bine, ce e bine, ce ar trebui sa fac in continuare etc! Ganditi-va ca si cum nu mi-ati citit postarea si ati dat de linkul meu pe youtube,cu ce impresie ramaneti pozitiva, negativa ramaneti. O sa pun acest video pentru ca e primul facut cu FaceCam pentru mine https://www.youtube.com/watch?v=E1piEWZhanc si bineinteles va invit sa va abonati daca va place :) Astept raspunsurile voastre, mersii va tzuc:*

2 răspunsuri:
| KraddyQ a răspuns:

Canalul e ok vorbesti intr-una, asta e bine happy dar mai lipseste ceva muzica pe fundal (parerea mea)! sa-ti incerci norocul pe twitch si daca vrei sa ai scucces sunt mai multe de facut pentru a atrage oamenii. Succes!

| FrostYGamingGG explică:

Aha,deci una e sa pun muzica pe fundal! Bun Bun bro! Alte sfaturi/pareri mai sunt TPU?