| anonym012 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce jocuri mi-ar merge pe untongueentium 4 CPU 3.20 GHz, 1.50 GB of RAM, cu placa video Intel 82915G Express Chipset Family, cu Windows XP 32 bit.Multumesc! Funda

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Seria NFS (pana la Carbon ), seria COD (pana la mw1), l4d 1 si 2, quake, far cry, seria Doom, Mafia, seria Angry Birds, seria GTA (pana la SA ), seria AOE, Rome Total War, CS:CZ, CS:S, CS 1.6, seria WOW, F.E.A.R, seria Prince of Persia

1 răspuns:
| RockaruL a răspuns:

Pfff...PC-ul tau e destul de slabut, daca vrei sa joci cat de cat ok iti recomand jocuri mai vechi cu cerinte de sistem cat mai mici. Jocuri de genul Max Payne, Max Payne 2, etc.