| XxPlayeRxX007 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum scap de toti virusi din calculator?

Funda pentru cel mai buna raspuns big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| DeKoniec a răspuns:

Il reformatezi, dupa care iti instalezi un antivirus, eu ti-asi recomanda AVG. Succes!

| Məğa a răspuns:

Reinstaleazati windosul, si trageti un antivirus bun ex : Nod 32, Avira, Avast. Succes!@!

| Ovidiu_Felezeu_1999 a răspuns:

Poti sa il reinstalezi. dar daca nu vrei asta si sti cam cu cat timp in urma ti-au aparut virusii pot sa dai toate datele calculatorului in spate. prin Backup and Restore care il gasesti in Control Panle

| MiCuTzU007 a răspuns:

Ia antivirusul bidifender 2013 cu (licenta 90 zile ).Asa scrii si cu ala in paranteza.