| Andreea2200 a întrebat:

Daca am virusi in calculator cum scap de ei?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Cumpara un antivirus bun. Sau ia unul bun versiunea trial, pentru a curata pc-ul macar.

9 răspunsuri:
| SaraJ a răspuns:

Cu un antivirus! poti incerca norton antivirus, este unul din cei mai buni si are o perioada de trial destul de generoasa

| Andreea2200 explică (pentru SaraJ):

Pai am antivirus deja si mi-a aratat ca am virusi. Vreau sa stiu cum fac sa ii sterg.

| SpLyTTeR21 a răspuns:

Cu un antivirus, iti recomanda Avast 7

| INeeDYoubby a răspuns:

Uite aici! Intri pe google si scrii:,, Antivirus top list". Alegel pe cel mai potrivit, care crezi tu dupa locul in top, nu cum scriu altii ca recomanda, doar ei folosesc ceea ce vor sa pui si tu! Intaleaza antivirusul convenabil, si verifica calculatorul la virusi apoi pune delete! Si scapi de ei! Succes!

| Stefanutz_Panaete_1998_7oC4 a răspuns:

Dr web cureitwinking l-am incercat si acum imi merge pc brici!

| raishka a răspuns:

1. Antivirus
2. Reinstalezi Windows-ul

| r3s70r3 a răspuns:

Poti incerca cu orice fel de antivirus.il poti lua de pe google iar dupa ce il instalezi ii dai o scanare

| Geler_Mircea_1989 a răspuns:

Avg Free