| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU

spuneti-mi si mie jocuri gen : penumbra, dar nu silent hill sau ceva sa omor zombi... deci gen penumbra. ceva unde sa supravietuiesti. genul asta de joc il vreau. de supravietuire ceva. pentru pc

va rog mult cat mai multe raspunsuri

vot + fundita :X

Răspuns Câştigător
| atentat a răspuns:

Predator

3 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Amnesia: The Dark Descent este jocul pe care-l cauti.

Succes!

| vladutz1594 a răspuns (pentru Lumine):

Frumos asta.

mai dati-mi

si din astea de groaza dar pot sa fie si ceva in jungla, in paduri. pe munti. nu stiu cum sa explic. nu sa fie prin orase prin astea. gen runaway the dream of the turtle

| Rauldenis a răspuns:

Ar trebuii sa incerci
Slender : The Eight Pages
Slender : The arivall
Amnesia The Dark Descent si restul seriei... si cel mai dificil
SCP containament BREACH