| ShiftyYz a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri pc care sa nu fie online...dar nu prea noi..adica pana in 2012.

Răspuns Câştigător
| adyady59 a răspuns:

Minecraft,Most Wanted 2012, Pro Evolution Soccer 2012, Age of Mythology, Tropico, WarCraft, Ford Rancing 2 si 3, Dirt 3(asta nu stiu daca o sa-l gasesti fara Trojan...dar il poti lua de pe eMAG sau de la altex si media galaxy chiar si real cu 20 lei), World Rally Champions 3, Assasin Creed 3, Farming Simulator 2009 si 2011(chiar si 2013 ca eu il am de la inceputul lui 2012), Grand Theft Auto San Andreas si de fapt toata seria GTA in afara de GTA FIVE.....si cam atat imi vn in minte acum. Sper sa te fi Ajutathappyhappyhappy

3 răspunsuri:
| javiga a răspuns:

Uite aici:
Pes 2012
Fifa 2012
Need for Speed Most Wanted 2012
The Amazing Spider-man
Batman Arkham City, Asylum
Assassin creed 1, 2, brotherhood, revelations
Ninja Blade
Mass Efect 3
Hitman Absolution(este foarte misto)

| oBeyy a răspuns:

NFS Carbon, Fifa 2012, Counter-Strike 1.6, The Sims 3, Minecraft.

| alex10star a răspuns:

Vrei jocuri cu grafica super care merge numai pe calculatoare smechere sau vrei pana in 2012 care sa mearga pe calculatoare vechi? daca ai un calculator mai... batran ia-ti minecraft, CS global ofensive, fifa 2012, la astea daca ai AMD iti merg fara lag... funda?