| nicorafa a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste servere de metin2 pvp cu itm noi lvl la inceput fara moduri dar cu 6/7 bns.Inafara de HammerMt2 Si PVP-METIN2-GM MODE Spuneti-mi altele Multumesc!

1 răspuns:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Nu stim cate servere sunt gen HammerMt2 oricum mai multe sau mai putine in functie cati vor sa poata avea un mic castig din acesti GM daca nu pot avea din donati oricum cele mai multe servere care sunt PVP si GM Mode sunt cele de pe hamachi putine fara hamachi.
Dar iti dau un sait care nu este nu este pe hamachi.

http://www.pvp-metin2.ro/