| superdemi a întrebat:

SALUT TPU, spuneti-mi si mie top 10-15 jocuri de pe android. Funda + vot.multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Windwalk3r a răspuns:

Pou,Subway Surfers,Worldcraft,Drag Racing,War of Thanks,Jetpack Joyride,little big city,Top Eleven,Imperia Online,Counter Strike Portable,Strike my boss, Basketball Mania, Hill Climb Racing, Head Soccer, Fruit Ninja

1 răspuns:
| alinbogdann a răspuns:

,Imperia Online, Counter Strike Portable, Strike my boss, Basketball Mania, Hill Climb Racing, Head Soccer, Pou, Subway Surfers, Worldcraft