| EmoRock a întrebat:

Buna tpu.Cine stie niste jocuri tari de fete dar nu de imbracat sau din astea.Dau funda + vot.Multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| WhiteLover a răspuns:

Www.ladypopular.ro nu e vorba doar de imbracat, ai scopuri cu care treci nivele, poti ajunge pe podium daca esti votata...etc

| EmoRock explică (pentru WhiteLover):

Multumesc de sugestie dar tiam luat-o din nainte eu il joc de mult timp.Imvu,Stardoll si altele

| WhiteLover a răspuns (pentru EmoRock):

Si eu joc de mult, credeam ca nu-l sti happy

Răspuns utilizator avertizat
| MyHappySmile a răspuns:

Buna, incearca www.jocuri-gratuite.com, acolo vei gasi mai multe categori cu jocuri.

| Curca_Georgiana_1991 a răspuns:

Stardoll