| BoOMsTyLe a întrebat:

Spuneti-mi si mie un sa-mp cu skinuri schimbate la masini care sa fie misto, dar care sa mearga pe server care samp 0.3e.

2 răspunsuri:
| ForTeamro2012 a răspuns:

RPG.FORTEAM.RO

Poti sa spargi magazine, sa inveti limbi straine, sa lucrezi pe tir(18 wheels), ai si locuri stunt, poti detine 3 masini personale, hely, barca... poti sa le inmatriculezi..bizzuri originale! GM UNIC! Incearca-l... record playeri : 106

| BoOMsTyLe explică (pentru ForTeamro2012):

Nu m-ai inteles eu joc pe un server de asta si e mereu 400 si ceva de playery si e tot roleplay e foarte tare e romanesc dar treaba e ca eu vreau san andreas cu skinuri la masini schimbate pe care sa mearga acel server de samp.