| sonnykid a întrebat:

spuneti-mi si mie va rog... Mi-ar merge GTA IV pe aceste componente din calc?:
Placa video nVidia GeForce 9500GT
Memorie: 1024 MB
RAMI:2GB
Procesor ATI Radeon 3.3 Ghz
Dar nu ma intereseaza sa imi mearga ci sa si imi mearga bine ca sa il pot juca. Multumesc anticipat!happy

Răspuns Câştigător
| ZeroBLADE a răspuns:

OOO, ai cerintele calculatorului foarte foarte mari, iti merge GTA 4 si pe cerinte high
Daca vrei sa te convingi apasa aici:
http://www.systemrequirementslab.com/cyri/
Cauti la al doilea spatiu liber Grand Theft Auto 4 si daca este verde iti merge, apesi pe "Can You Run It?"
Bafta!

1 răspuns:
| 95Cosmin a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? cu=can+i+run+it si dai pe primu...acolo cauti GTA 4 si dai Can you RUN it?