| george1234 a întrebat:

Spuneti-mi simie jocuri pentru PC cu:2gb ram, 779 mb placa video,
procesor 2, 81Ghz si hard disk 149 gb

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Sunt relativ lamurit! dar placa video de care este? nividia? de cat? ati radeon de cat? ca 779mb nu imi spune mare lucru! trimte mesaj pe privat exact cum se numeste placa ta video, si iti fac lista cu jocuri care iti merg!

2 răspunsuri:
| AdrianBogdy a răspuns:

Silkroad online battle of the immorltals WOW Talisman incearcale pe astea dar mie imi place foarte mult Silkroadul

| george1234 explică:

Placa video este nVIDIA geforce6150SE n force 430