| goinadacian a întrebat:

Salut TPU
Spuneti-mi un joc fain online cu ninja sau luptatori sau magicieni care se antreneaza in bresle sau dojouri sau ghilde,si sa fie mai multe bresle sau dojouri si sa alegi la care vr sa te alaturi, si sa ai un lider, si sa te antrenezi si sa faci misiuni
Dau funda+vot pentru raspunsul bun

Răspuns Câştigător
| SnowEffect a răspuns:

Ai putea incerca Drakensang, ai 3 clase si pe masura ce evoluezi poti intra in bresle. Jocul este GRATUIT si il poti juca ori in browser ori il poti Downloada.
Daca esti dispus sa platesti pentru jocuri ai putea incerca World of Warcraft sau Lineage II. Costa cam 50 lei/luna.

3 răspunsuri:
| catalino200 a răspuns:

Incearca TotallyFame Metin2, rate 500%,iteme noi, mape noi, PVP-PVM (50-50) iteme modate, iteme noi in magazine

tip NPC(de genu:Posedate,King,Sirius si mai noi).Va astept pe server, trebuie doar sa aveti un client cu mc.txt

(server No-Ip no-hamachi), daca nu aveti puteti alege unul din cele de pe site-ul

asta:http://4metin.ro/client-uri/client-uri-modificate-2011-2012-t66019.html.De aici e simplu, trebuie doar

sa scrieti in mc.txt (care-l puteti gasi in clientul downloadat) sa in locuiti ce scrie acolo cu

metin2allystarss.zapto.org.Salva-ti si va va merge.Va puteti face cont pe acest site de inregistrare:

http://25.148.165.94/. Sante-ti toti bine veniti!
Metin2 Totally Fame by Ruff

Link client:http://4metin.ro/client-uri/client-uri-modificate-2011-2012-t66019.html

| Spex188 a răspuns:

4Story sau League of Legends.

| AnonimPeViata a răspuns:

Metin2winking