| airflow a întrebat:

Buna Seara! spuneti mi va rog care stiti de unde pot downloada niste trainere cheat uri pentru prototype 2?

Răspuns Câştigător
| HueyFreeman a răspuns:

Pai na, sunt unii care vor sa joace un joc asa cum a fost conceput sa fie jucat. Oricum P2 este prea usor.

3 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Nu poti.

| airflow explică (pentru HueyFreeman):

Ba pot pentru ca am luat deja dar are numai 6 optiuni, dar nu ti mai explic pentru ca nu stii

| airflow explică (pentru HueyFreeman):

E usor, ai dreptate, da are grafica frumoasa d aia il joc, si skill uri bune!

| HueyFreeman a răspuns (pentru airflow):

Pai na, sunt unii care vor sa joace un joc asa cum a fost conceput sa fie jucat. Oricum P2 este prea usor.