| DopeNope a întrebat:

stateam o data si mi-a venit o idee, "cat de tare ar fi sa vad o harta de gta san andreas in care sa fie tot odata si harta din gta vice city" si ma refer gen... harta din san andreas sa fie la locul ei si undeva pe langa sa fie si harta din vice city. si acum vine intrebarea, ati gasit vreodata pe internet sau stiti daca chiar s-a mai gandit cineva sa faca asa ceva? daca da va rog sa-mi dati linkul

Răspuns Câştigător
| Dankov a răspuns:

Exista dupa cate stiu eu, GTA:MP United.
Uite aici un video: https://www.youtube.com/watch?v=NR-7yP9jXj0;
Funda?

| DopeNope explică (pentru Dankov):

Acum stiu ca fac fite, dar as prefera o harta in care sa fie inclus si gta san andreas...

2 răspunsuri:
| Denis123456 a răspuns:

Nu exista si nici nu se poate, pentru ai vazut ca GTA Vice City are calitate mai buna ca San Andreas, si San Andreas nu, si mapa e facut de catre un script, nu ai cum sa le combini, fiindca cea de la San andreas e slab dezvoltată dar cea din Vice City nu.