| spiker2222 a întrebat:

Stie careva link-ul de la versiunea noua a client hack-ului de pe metin2 Eden? Am gasit si eu pe youtube, cu video explicativ, dar autorul video-ului si al hack-ului a scos link-ul din descriere din cauza ca l-a injurat unu... Daca stie cineva link-ul, ii dau funda + vot va rog mult de tot. Caut de 2 zile si nimic. Cel care a facut video-ul acela era SpankTeam. Va rog mult, sa imi raspundeti repede

1 răspuns:
| SpankTeam_SpankTeam_1995 a răspuns:

Noroc prietene, hack-ul nu mai e gratuit, costa 5 euro Orange/Vodafone.

Pentru detalii: spank. team