| dragoshudita a întrebat:

Stie cineva cum se numeste sau daca exista un "font" de scriere ca si cand ai scrie de mana? Nu stiu daca ma-ti inteles dar va explic acum.Cand vorbesti pe mess poti sa iti alegi un font adica aspectul scrisului.Si reiau intrebarea:Stie cineva cum se numeste sau daca exista un "font" de scriere ca si cand ai scrie de mana?
Dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Ciobanu_Valentin_1994 a răspuns:

Exista sunt sigur de asta. Uite http://fonturi.gifmania.ro/Fonturi-Scrise-De-Man/