| 4l3xu7zu a întrebat:

Am o intrebare exista niste emoticonuri care se folosesc la forumuri la care adaugi tu cate un mesaj care sa-l scrie nu stiu cum sa va explic dar daca cineva a inteles ce am vrut sa zic si stie cum se numeste site-ul ( inca odata este un emoticon ca ala SMILE si scrie cu o pensula un text ( dat de tine ) pe forumuri ) dau FUNDA cui stie!

Răspuns Câştigător
| GheorghiuNarcis2000 a răspuns:

Sunt aceleasi ca alea de Facebook si de Mess happy

2 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Sunt ale de pe mess

| 4l3xu7zu explică:

Nup am gasit pana la urma singur se numeste SmileyGenerator mersi oricum are funda primul care mi-a raspuns indiferent daca nu-i bine