| BooBU a întrebat:

As vrea sa stiu cum poti sa scrii colorat pe mess(mai multe culori simultan), Stiti ca exista in setari la YM sa poti schimba scrisul cum vrei tu(modelul, culoarea, ingrosat etc) dar nu este cum sa scrii cu mai multe culori la toti utilizatorii din lista mea(fara sa dau eu separat la fiecare in parte). Nu sunt buna la explicat, dar sper sa intelegeti si voi ceva, macar o idee asa.Si nu vreau sa stiu cand dai la TEXT-color effects-la fiecare utilizator din lista-vreau sa stiu altii cum au setarile si unde au umblat ca sa scrie cu mai multe culori -fara sa schimbe de unde stiu deja-Cred ca ar trebui sa fie pe undeva la Messenger-Preferences-Appearance-Change font and color dar nu stiu. Ajutati-ma! Funditaaaa!

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Pai ca sa schimbi culoarea, modelul, marimea, ingrosat/neingrosat la toti din lista fara sa dai tu te duci sus, de unde dai si sing out, dar nu la sing out, dai la messenger si apoi la preferences si iti va aparea ceva, dai la apperance si apesi pe change fonts and colors si acolo schimbi. si daca vrei sa scrii mereu colorat, cand vorbesti cu cineva, daca nu este dat acolo pe T, dai si apoi selectezi culorile, alegi altele, mai stergi din culori etc si dupa ce ai selectat cum vrei sa scrii dai pe Always Use Color Effects.

happy