| Bogdanss a întrebat:

Sall. mi-am downloadat gta san andreas total romanesc si vreau sa mai adug niste masini de ex dacia duste spuneti-mi tot ce trebuie sa fac unde sa intru cum sa dau dau funda pentru cine imi expilica mai bine...si inca o problema am downloadat save game 100/100 mi-a mers dar cand vreau sa zicemi sa-i pun spoiler la o masina ma da afara ce trebuie sa fac... fundaaaaaaaaaaaaaaaaa

3 răspunsuri:
| Myr3ll1994 a răspuns:

De unde ai downloadat gta san andreas in romana?

| Bogdanss explică:

Doamne nu vad raspunsu

| Bogdanss explică:

Gata il vad scrie pe net download gta san andreas total romanesc