| gReenHouse a întrebat:

Stie cineva de ce mi s-au inversat butoanele la fifa 07? De pe "a" dau sut, si de pe "d" centratestraight face, am intrat in setari sa le schimb la loc, dar cand intru in meci se schimba la loc.

Răspuns Câştigător
| IndIStiEToT a răspuns:

Raspunsull este foarte simplu daca nu merge din setari asa cum ai spus mai su:atunci dezinstaleazati fifa si instaleaza din nou cu sau fara crackul cu transferurile din 2013 (depinde de preferinte), dupa care o sa ai din nou ca controler butoanele de start a-l joculu.

P.S fundahappy

1 răspuns:
| GhostHunter0132 a răspuns:

Reinstaleaza-l funda?