| GeorgyGirl a întrebat:

Dau funda! Va rog sa ma ajutati....ma joc Pubg mobile si nu stiu ce am facut, dar acum cand intru in meci nu nu imi mai vad jucatorul intreg, îi vad doar mainile si nu imi place deloc asa! Nu stiu unde pot intra la setari sa schimb la loc cum a fost, am incercat peste tot dar tot asa este. Stie cineva ce pot face? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Pitic2345 a răspuns:

Iti raspund cu o intrebare... il joci de pe telefon sau de pe emulator?
daca e de pe telefon te loghezi cu Facebook-ul si il reinstalezi si o sa iti ramana tot sauuuuu daca esti de pe emulator nu prea stiu ce poti face pentru ca eu am emulator dar nu mi s-a intamplat asta niciodata... daca esti de pe telefon si ai un laptop sau ceva gen poti intra pe google sau chrome si scrii tencent si iti da acolo. PS:daca faci asta iti va merge mult mai bine si e mult mai usor de jucat. Sper ca te.am ajutat!

| GeorgyGirl explică (pentru Pitic2345):

De pe telefon il joc eu. Sper sa imi ramana lvl-ul la care sunt. Am sa incerc acum pentru ca am incercat de toate si tot nimic, nu stiu ce sa mai fac. Multumesc tare mult pentru raspuns! Am sa revin sa iti spun daca merge?