| St3fanuTz a întrebat:

Stie cineva servere de MineCraft Romanesti? Dar sa fie NON-HAMACHI si NO White List... Dar sa fie Survival Mode si sa poti sa faci ce vrei tu si cand vrei tu...Adica in orice loc vrei tu. Da' nu conteaza daca este server romanesc sau din alte tari. Si apropo daca se poate sa nu fie cu lag.Multumesc.

3 răspunsuri:
| Allinn a răspuns:

Mc.indungi.rowinking Sper sa iti mearga!

| Lukkedd a răspuns:

Survival.NoLag.Ro [1.5.2] ti se potriveste! Avem minigame-uri, spawn revolutionar, staff dedicat si multe altele! Te asteptam