| Hirom a întrebat:

Stie cineva un bonus code pentru World of Tanks? Mentionez ca am contul creat de 1 an. Astept raspuns rapidwinking Thanks

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca il ai creat deja... atunci multa santate iti doresc. Au fost intr-o perioada, acuma foarte rar mai gasesti coduri pentru conturi mai vechi. Cauta din cind in cind pe google sau uita-te pe forumul lor oficial, cind apar se termina a naibii de repede astea... happy

| codrutz0000 a răspuns:

Un cod pentru un anumit joc este greu de gasit!, dar poate fi facut! Insa chiar daca incerci sa iti faci un cod(gen aim pentru shoot) la Wot, nu vei reusi, mi-e mi-a luat 4 ore sa fac speed hack pentru samp, si nu mi-a reusit! lasa codurile Si invata sa joci, sau gaseste un hacker bun, care stie!

| Hirom explică (pentru codrutz0000):

Imi dai si mie programul pentru facut codul?