| The1sky1is1beautiful a întrebat:

Stie cineva un program unde pot pune subtitrarea la filme, unul care sa fie rapid si sa nu fie complicat?happy Funda:*

1 răspuns:
| Dragonisgaby a răspuns:

Daca am inteles bine intrebarea si sper sa nu ma insel Poti pune subtitrarea la filme asa : descarci bsplayer si filmu il pui intr-un folder si in folderu respectiv bagi si subtitrarea ca atunci cand deschizi filmu sa il vezi subtitrarea se baga automat in film happy sau mai simplu deschizi filmu prin bs player si pe fundalu filmului cu clicku duci subtitrarea pe fundal si ar trebui sa mearga daca e o subtitrare buna tongue