| Sep_Dodyy_1997 a întrebat:

Stie cineva vreun hack pentru NFS World de bani.Nu codurile acelea de pe site-ul oficial, acelea nu merg.DAU FUNDA

2 răspunsuri:
| PodarAdrian a răspuns:

Ai incercat cu cheat engine?
Daca nu uite cum facem:il downloadezi,il deschizi si o sa-ti apara un dreptunghi cu mai multe lucruri(nu ne intereseaza toate),este ca un pc in coltul din stanga sus,dai pe el si cauta jocul(trebuie sa fie pornit jocul si pus in bara), scrii sub butonul first scan cati bani ai, dai first scan, mai fa cativa bani si dai next scan(trebuie sa ramana vreo 3, 4), dai click pe toate si click dreapta apoi gasesti sub unde ai scris o sageata rosie, apasa pe ea(si vei vedea ca toate casutele alea sunt in alta parte), dai ctrl+a (sau selecteaza pe toate) si dai click dreapta-change record-value si scrii cati bani vrei! FUNDA?

| Sep_Dodyy_1997 explică (pentru PodarAdrian):

Stai sa incerc
si daca imi iese iti voi da funda tie ti-a mers?