| OnlyTheScript a întrebat:

unde sa intru ca sa pot sa ii dau si eu o provocare tequilei? si este gratis daca fac asta? cel mai detaliat raspuns primeste funda :*

5 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Lasi in comentarii la ultimul video al ei sau pe facebook ei, si ea dupa alege ce provocari vrea.Si da e gratis.

| Naяutσ a răspuns:

Da este gratis, ii lasi un comentariu la un video.

| MariusBoy2013 a răspuns:

laughing bineinteles ca e gratis.
Intri pe pagina ei de facebook si ii pui o provocare sau ii dai mesaj privat.

| d182 a răspuns:

Poti sa-i trimiti un mesaj pe youtube cu provocarea sau sa comentezi la ultimul ei videoclip. si normal ca este gratis, doar n-oi plati sa-i pui o provocare unei terminate.

| Catalin_Tseppy_1990 a răspuns:

Lasa-i comentariu la ultimul videoclip / Trimite-i un mesaj privat pe youtube. Sau, intra pe pagina ei de facebook si posteaza acolo happy.