| Eva454 a întrebat:

stiti cumva cum se numea jocul acela in care era o ferma numai cu gaini si un singur cocos care le prindea si le XXX pe cele albe, iar cele negre iti luau din viata(care consta in nr de prezervative). Este cv de genul Sven game numai ca era cu gaini. Dau funda drept rasplata pentru orice informatie buna. Jocul este vechi, nu stiu anul, dar vechi gen 2000.

1 răspuns:
| Htp555 a răspuns:

Mmmda eu stiam unu cu niste Oi cu extraterestri erai oaia neagra si pe XXX pe celelalte era un caine de care sa te feresti. happy nu radeti eram mic. big grin