| firstalex a întrebat:

Stiti cumva unde trebuie sa pun salvarile la assassin's creed 3, eu le pun in Program Files > Ubisoft > UbisoftGameLauncher > >SavegamesFolder 54 si cand intru in joc nu e nici o salavare.Va ro ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Twatwaffle a răspuns:

Folder54? E un director separat? Folderul in care le pui trebuie sa se numeasca Savegames si sa fie gol.Sterge tot ce e in el(ce nu e o "salvare") si dupa copiaza salvarile(ai grija sa FIE salvarile pentru AC3).