| illegalb0y a întrebat:

Unde se afla salvarile de la far cry 3? mentionez k nu am niciun program data in C si in ubisoft game launcher nu se afla niciun folder cu save game files... FUNDA!

9 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

In C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames daca ai instalat jocul in locatia "default"

| illegalb0y explică (pentru al3xander):

Nu e niciun savegames in ubisoft game launchersad

| al3xander a răspuns (pentru illegalb0y):

C:\ProgramData\Orbit\46\

| Darcknes a răspuns (pentru al3xander):

Multumiri Alexander, acolo sunt salvarile cum ai zis tu, (recomand folosirea total commander deoarece folderul este ascuns cel putin pe windows 8) In bara unde iti arata unde te afli scrii ProgramData dai enter si te duce la folderul respectiv apoi cauti orbit si il copiezi undeva ca apoi sa il ai la nevoie, sau la vreun crash fatal laughing

| al3xander a răspuns (pentru Darcknes):

Pai nu se vede in explorer pentru ca este folder de sistem si este ascuns (este o optiune in "folder options" ca sa vezi fisierele de sistem)

| Darcknes a răspuns (pentru al3xander):

Nu conteaza eu folosesc Total Commander si bifez optiunea sa vad folderele si fisierele ascunse in cazul in care caut ceva si nu mai stiu denumirea dosarului ascuns sau orice altceva, in rest cum e AppData si alte foldere prin care se mai opereaza le cunosc si scriu in bara de stare la total commander si ma arunca acolo, Nu folosesc My Compiuter ca ma dispera, de mic cocil am fost invatat cu total commander (Windows Comander mai apoi a fost numit Norton Comander deoarece cei de la Microsoft i-au dat in judecata ca le fura numele la cacatu de sistem de operare de pe vremea aia 98 sau 95 si actual Total Commander)

| al3xander a răspuns (pentru Darcknes):

Eu folosesc freecommander si sunt foarte multumit de el. nu are atatea optiuni ca total commander insa este foarte bun si util

| macelarik a răspuns:

C:\Users\***\Documents\My Games\Far Cry 2\Saved Games

| jokeru96 a răspuns:

Vezi la documents acolo se salveaza de obicei salvarile de la jocuri sau an documents--my games. si aci se mai salveaza la unele jocuri sper sa mearga!