| Savu_Mihai_1998 a întrebat:

Stiu ca e 2017 si ca oamenii nu mai joaca cs 1.6, dar probabil o sa ma puteti ajuta din experienta. Am o problema, de fiecare data cand imi downloadez un counter-strike, ORICE FEL, mi se deschide Command Prompt pentru cateva mini secunde, si dupa se inchide si face asta foarte des. De ce, si mai exact, cum pot sa scap de aceasta problema?

1 răspuns:
| parola1111111111123 a răspuns:

S-ar putea sa nu mai ai spatiu. Daca nu chiar nu stiu ce sa iti mai spus.Cauta pe YouTube ca acolo gasesti orice.