| AlexandruCS16 a întrebat:

Salutare TPU,Vreau sa ma ajutati cu o problema, cand dau dubluclick pe programul Counter strike se deschide sta 10 secunde fara sa apara meniu nimic si apoi iese singur ajutati-ma si spuneti-mi ce sa fac, sunt disperat sa il repar joc cs in fiecare zi si asta ar insemna experienta in minus.Va rog tare mult cine ma ajuta va primi funda si ii voi multumi de la cer pana la pamant.Bafta si multumesc.

Răspuns Câştigător
| BogdantheDreamer a răspuns:

Cred ca ti-a fost stricat pe vreunul din server ai luat destroy sau exterminate. Uite ce iti spun sterge din pc cs-u.
Intra aici http://rogather.ro/forum/forum/1158-download-cs/ pe acceasta comunitate si descarcati gratis un cs la alegere. Ai foarte multe obtiuni :). Succes!

1 răspuns:
| Pendek a răspuns:

Vezi daca antivirusul il blocheaza