| PiciuSeJoaca a întrebat:

Salut TPU! ^_^ Stiu ca sunt foarte multi oameni pasionati de Metin2... Asa cum sunt si eu de altfel big grin. Tocmai de aceea caut jucatorii pe serverul Metin2Real cu skype si microfon... Cu cat mai multi cu atat mai bine.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea mai joaca lumea Metin2Real sau vreun metin bine sau cel putin eu cu noul character Lycan sau cum se numeste eu m-am lasat era mai frumos inainte cu lvl 99 nu 105 4 caractere fara 7 sau 6 magii

| PiciuSeJoaca explică (pentru anonim_4396):

Da... Ce-i drept era mult mai bine cu lvl 99 si fara Lycan-ul ala...

| anonim_4396 a răspuns (pentru PiciuSeJoaca):

Adevarat