| musta a întrebat:

Sunt disperat! Va rog ajutati-ma dau funda am urmatoarea problema :vreau sa descarc hack family farm si cand vreau sa descarc imi apare o chestie foarte tampita cu iphone 5! va rog ajutati-ma! multumesc!

2 răspunsuri:
| MaverickSH a răspuns:

Acea "chestie" se numeste Survey si majoritatea fisierelor care se descarca prin Survey sunt falsuri. Prin completarea de Survey pui banii in buzunarul celui ce a pus fisierul acolo.

| Tiberiu_Puscasu-Lupasc_1988 a răspuns:

Daca ai stii de cand caut si eu... nu gasesti nicaieri... toate cer bani sau credit pe telefon!