| Harsper18 a întrebat:

sunt nou pe site, va rog sa ma ajutati, de curand dupa ce cineva ma adaugat in lista... am observat ca id-ul meu este pe un site.Mentionez ca eu nu m-am inscris pe acel site.As vrea sa stiu daca se poate sterge id de acolo, si despre ce este acel site. http://ketban.bip.vn/radu_momo_18.html

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ti-am zis in primul post sa le lasi un mesaj in limba engleza sa-ti stearga contul ca altfel ii raportezi la Google. Chiar te rog sa specifici asta in mesaj.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cineva te-a adaugat in lista cu acordul tau sau fara? Despre ce lista e vorba? Cumva Yahoo? Faci colectie de asa zisi prieteni virtuali? Dai accept la persoane la care nu stii nici macar daca sunt de pe planeta asta?
ketban.bip.vn este un site cu din astia ca tine tocmai din Vietnam! Sunt aproape 13.000 de useri adunati prin metoda asta si probabil prin acceptarea prieteniei esti interesat sa cunosti oameni noi! Asta iti ofera site-ul! Lasa-le un mesaj aici
http://ketban.bip.vn/lien-he.html

| Harsper18 explică (pentru neluL):

Poi, in lista de la messenger au inceput sa imi apara cereri de prietenie thinking, si nu stiam de unde, si dupa mi s-a spus de la o persoana ca id-ul meu este pe acel site.As vrea sa l sterg de acolo, mentionez ca nu eu m-am inscris pe acel site.

| neluL a răspuns (pentru Harsper18):

Ti-am zis in primul post sa le lasi un mesaj in limba engleza sa-ti stearga contul ca altfel ii raportezi la Google. Chiar te rog sa specifici asta in mesaj.